Megrázó pénzügyi jelentést tett közzé a Honda: a japán autógyártó fennállása óta először könyvelt el teljes éves veszteséget. A 423,9 milliárd jenes (mintegy 2,7 milliárd dolláros) deficit mögött az elektromos járművekre (EV) fordított gigantikus köl ...